Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
W NK EPIC FAST TGHT
Женски хеланки
Код на производ:
(CZ9240-573)
NIKE

W NK EPIC FAST TGHT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK DF FAST TGHT се женски хеланки кои имаат сè што е потребно за да го направите трчањето пријатно искуство. Еластичната ткаенина совршено се прилепува на телото. Подетално

Nike W NK DF FAST TGHT се женски хеланки кои имаат сè што е потребно за да го направите трчањето пријатно искуство.

Еластичната ткаенина совршено се прилепува на телото.

Материјалот со брзо-апсорбирачка технологија Dri-FIT ви помага да останете суви и фокусирани на спортската цел.

Мрежестите панели зад коленото обезбедуваат оптимален проток на воздух.

Рефлексивниот Swoosh знак ве прави повидливи кога трчате во темница.

Има неколку џебови во кои можете да ги чувате најпотребните ситници, а во задниот дел може да се смести дури и телефон.

Овие женски хеланки за тренинг се идеална комбинација на атрактивен спортски дизајн и функционалност.

Спецификации:

• Женски хеланки за трчање

• Технологија Dri-FIT

• Џебови

• Состав: 80% полиестер, 20% еластин

• Делови со мрежа: 81% полиестер, 19% еластин

• Перење во машина

• Боја: виолетова

• Код на производ: CZ9240-573

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike W NK DF FAST TGHT се женски хеланки кои имаат сè што е потребно за да го направите трчањето пријатно искуство.

Еластичната ткаенина совршено се прилепува на телото.

Материјалот со брзо-апсорбирачка технологија Dri-FIT ви помага да останете суви и фокусирани на спортската цел.

Мрежестите панели зад коленото обезбедуваат оптимален проток на воздух.

Рефлексивниот Swoosh знак ве прави повидливи кога трчате во темница.

Има неколку џебови во кои можете да ги чувате најпотребните ситници, а во задниот дел може да се смести дури и телефон.

Овие женски хеланки за тренинг се идеална комбинација на атрактивен спортски дизајн и функционалност.

Спецификации:

• Женски хеланки за трчање

• Технологија Dri-FIT

• Џебови

• Состав: 80% полиестер, 20% еластин

• Делови со мрежа: 81% полиестер, 19% еластин

• Перење во машина

• Боја: виолетова

• Код на производ: CZ9240-573

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош