Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
G FI AOP TIGHT
Детски хеланки за тренинг
Код на производ:
(GM7047)
adidas

G FI AOP TIGHT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FUTURE ICONS GRAPHIC TIGHTS се хеланки за тренинг, за девојчиња, наменети за сите видови на тренинг. Нивниот висок струк нуди максимална покриеност, удобност и комфор. Подетално

adidas FUTURE ICONS GRAPHIC TIGHTS се хеланки за тренинг, за девојчиња, наменети за сите видови на тренинг.

Нивниот висок струк нуди максимална покриеност, удобност и комфор.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од кожата за да останете суви и фокусирани на тренингот.

Мекиот и растеглив материјал од кој се направени е пријатен и ќе овозможи лесно движење.

Носете ги adidas FUTURE ICONS GRAPHIC TIGHTS хеланките за тренинг и уживајте во удобност, комфор и стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Висок струк

• Лого на adidas

• Состав на материјал: 92% памук, 8% еластин

• Боја: сива

• Код на производ: GM7047

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FUTURE ICONS GRAPHIC TIGHTS се хеланки за тренинг, за девојчиња, наменети за сите видови на тренинг.

Нивниот висок струк нуди максимална покриеност, удобност и комфор.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од кожата за да останете суви и фокусирани на тренингот.

Мекиот и растеглив материјал од кој се направени е пријатен и ќе овозможи лесно движење.

Носете ги adidas FUTURE ICONS GRAPHIC TIGHTS хеланките за тренинг и уживајте во удобност, комфор и стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Висок струк

• Лого на adidas

• Состав на материјал: 92% памук, 8% еластин

• Боја: сива

• Код на производ: GM7047

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
893 ДЕН
Заштеда 40%
1.488 ДЕН
Помош