Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
M NSW TCH FLC JGGR
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CU4495-638)
NIKE

M NSW TCH FLC JGGR

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална Цена
6.190 ДЕН
Моментална Цена
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи. Оваа тренерка ви дава целодневна удобност и има модерен крој за издолжена силуета со потесни ногавици. Подетално

Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи.

Оваа тренерка ви дава целодневна удобност и има модерен крој за издолжена силуета со потесни ногавици.

Тренерката е изработена од лесна, топла ткаенина Tech Fleece и има еластичен струк со врвка за целосно да ја прилагодите на вашето тело.

Најсовремената технологија Nike Tech Fleece го прави материјалот мек, лесен и топол.

Предните џебови и страничниот џеб со патент ви овозможуваат да чувате предмети кои мора да ги имате со вас.

Еластичните делови на ногавиците спречуваат секакви несакани движења на материјалот и ги потенцираат патиките.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Тесен крој за удобно чувство
 • Врвна технологија Nike Tech Fleece
 • Еластична половина
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Боја: темноцрвена
 • Шифра на артикл: CU4495-63
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи.

Оваа тренерка ви дава целодневна удобност и има модерен крој за издолжена силуета со потесни ногавици.

Тренерката е изработена од лесна, топла ткаенина Tech Fleece и има еластичен струк со врвка за целосно да ја прилагодите на вашето тело.

Најсовремената технологија Nike Tech Fleece го прави материјалот мек, лесен и топол.

Предните џебови и страничниот џеб со патент ви овозможуваат да чувате предмети кои мора да ги имате со вас.

Еластичните делови на ногавиците спречуваат секакви несакани движења на материјалот и ги потенцираат патиките.

Спецификации:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Тесен крој за удобно чувство
 • Врвна технологија Nike Tech Fleece
 • Еластична половина
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
 • Перење во машина
 • Боја: темноцрвена
 • Шифра на артикл: CU4495-63
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош