Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
BIKER SHORT
Хеланки
Код на производ:
(GD2356)
adidas

BIKER SHORT

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Велосипедскиот стил е инспирација за овие женски шорцеви. Должината и високиот струк создаваат удобен и женствен изглед. Подетално

Велосипедскиот стил е инспирација за овие женски шорцеви.

Должината и високиот струк создаваат удобен и женствен изглед.

Контрастните 3 линии и логото Trefoil им даваат автентичен изглед на adidas.

Спецификации:

 • Боја: розова

 • Материјал: 79% рек. полиестер / 21% еластин

 • За жени

 • Шифра на артикл: GD2356

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Велосипедскиот стил е инспирација за овие женски шорцеви.

Должината и високиот струк создаваат удобен и женствен изглед.

Контрастните 3 линии и логото Trefoil им даваат автентичен изглед на adidas.

Спецификации:

 • Боја: розова

 • Материјал: 79% рек. полиестер / 21% еластин

 • За жени

 • Шифра на артикл: GD2356

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планина...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош