Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
AEROKNIT 78 T
Женски хеланки за тренинг
Код на производ:
(GM5156)
adidas

AEROKNIT 78 T

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.616 ДЕН
Заштеда: 872 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тренирајте напорно и останете суви во adidas TRAINING BRANDED AEROKNIT 7/8 HIGH RISE TIGHT женските хеланки за тренинг со висок струк. adidas знае дека секој тренинг носи напредок и затоа овие хеланки се направени од adidas AEROKNIT материјал кој ја контролира влагата. Подетално

Тренирајте напорно и останете суви во adidas TRAINING BRANDED AEROKNIT 7/8 HIGH RISE TIGHT женските хеланки за тренинг со висок струк.

adidas знае дека секој тренинг носи напредок и затоа овие хеланки се направени од adidas AEROKNIT материјал кој ја контролира влагата.

Удобноста и слободата на движење ви овозможуваат да бидете фокусирани на тренингот.

Овие хеланки се изработени од Primegreen материјал, од низа рециклирани материјали со високи перформанси, што помага во зачувување на природната средина.

Спецификации:

 • Должина 7/8
 • Еластичен висок струк
 • Логото на adidas
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 70% рециклиран полиестер, 20% полиамид, 10% еластин
 • Боја: розова
 • Код на производ: GM5156
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Тренирајте напорно и останете суви во adidas TRAINING BRANDED AEROKNIT 7/8 HIGH RISE TIGHT женските хеланки за тренинг со висок струк.

adidas знае дека секој тренинг носи напредок и затоа овие хеланки се направени од adidas AEROKNIT материјал кој ја контролира влагата.

Удобноста и слободата на движење ви овозможуваат да бидете фокусирани на тренингот.

Овие хеланки се изработени од Primegreen материјал, од низа рециклирани материјали со високи перформанси, што помага во зачувување на природната средина.

Спецификации:

 • Должина 7/8
 • Еластичен висок струк
 • Логото на adidas
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: 70% рециклиран полиестер, 20% полиамид, 10% еластин
 • Боја: розова
 • Код на производ: GM5156
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош