Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
YB CAMO SHORTS
Детски шорцеви за пливање
Код на производ:
(GN5890)
adidas

YB CAMO SHORTS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.252 ДЕН
Заштеда: 536 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот костим за пливање adidas Performance е дизајниран за сите вас кои барате практично решение за релаксација на плажа или базен. Логото на adidas дава автентичен спортски изглед. Подетално

Машкиот костим за пливање adidas Performance е дизајниран за сите вас кои барате практично решение за релаксација на плажа или базен.

Логото на adidas дава автентичен спортски изглед.

Еластичната лента на струкот ви овозможува да ја прилагодите посакуваната ширина.

Лесниот материјал од кој се изработени екстремно брзо се суши, така што ќе бидете брзо суви по капењето.

Овој производ е изработен од Primegreen материјал, што докажува колку многу adidas се грижи за животната средина.

Опуштете се на плажа или покрај базен во машкиот костим за пливање adidas Performance.

  СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Постава од мрежа

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Материјал кој брзо се суши

• Primegreen материјал

• Состав на материјал: 100% полиестер

• Боја: сина

• Код на производ: GN5890

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машкиот костим за пливање adidas Performance е дизајниран за сите вас кои барате практично решение за релаксација на плажа или базен.

Логото на adidas дава автентичен спортски изглед.

Еластичната лента на струкот ви овозможува да ја прилагодите посакуваната ширина.

Лесниот материјал од кој се изработени екстремно брзо се суши, така што ќе бидете брзо суви по капењето.

Овој производ е изработен од Primegreen материјал, што докажува колку многу adidas се грижи за животната средина.

Опуштете се на плажа или покрај базен во машкиот костим за пливање adidas Performance.

  СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Постава од мрежа

• Еластична лента на струкот

• Странични џебови

• Материјал кој брзо се суши

• Primegreen материјал

• Состав на материјал: 100% полиестер

• Боја: сина

• Код на производ: GN5890

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат...
1.116 ДЕН
Заштеда 25%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат...
1.110 ДЕН
Заштеда 20%
1.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas BOYS LINEAGE SWIM SHORTS е костим наменет за сите момчиња кои сакаат да бидат ак...
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Помош