Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
3 BAR CAMO PNT
Машки панталони
Код на производ:
(GP6636)
adidas

3 BAR CAMO PNT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална Цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TRAINING 3 BAR CAMO PANT е машки долен дел тренерки што прави да изгледате урбано, дури и во теретана. Овозможува неограничено движење и ви помага да бидете фокусирани на тренингот. Подетално

adidas TRAINING 3 BAR CAMO PANT е машки долен дел тренерки што прави да изгледате урбано, дури и во теретана.

Овозможува неограничено движење и ви помага да бидете фокусирани на тренингот.

Материјалот за брзо сушење со AEROREADY технологија апсорбира пот и ви помага да останете суви за време на тренингот.

Користењето на мрежа овозможува слобода на движење и обезбедува чувство на удобност.

Во исто време, атрактивниот дизајн го прави вашиот стил импресивен за време на спортски активности.

Спецификации:

 • Модел: slim fit
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Џебови
 • Материјал: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GP6636
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TRAINING 3 BAR CAMO PANT е машки долен дел тренерки што прави да изгледате урбано, дури и во теретана.

Овозможува неограничено движење и ви помага да бидете фокусирани на тренингот.

Материјалот за брзо сушење со AEROREADY технологија апсорбира пот и ви помага да останете суви за време на тренингот.

Користењето на мрежа овозможува слобода на движење и обезбедува чувство на удобност.

Во исто време, атрактивниот дизајн го прави вашиот стил импресивен за време на спортски активности.

Спецификации:

 • Модел: slim fit
 • Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Џебови
 • Материјал: 87% рециклиран полиестер, 13% еластин
 • Боја: црна
 • Код на производ: GP6636
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош