Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

P.BLUE SHORT M
P.BLUE SHORT M
P.BLUE SHORT M
P.BLUE SHORT M
P.BLUE SHORT M
P.BLUE SHORT M
P.BLUE SHORT M
P.BLUE SHORT M
Машки шорцеви за трчање
Код на производ:
(GN5706)
adidas

P.BLUE SHORT M

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Трчање по долги патеки, кратко џогирање, без оглед на видот на трчање што ќе го изберете, машките шорцеви за трчање adidas FAST 2IN1 SHORT PRIMEBLUE ќе направат да се чувствувате пријатно до последната минута. Подетално

Трчање по долги патеки, кратко џогирање, без оглед на видот на трчање што ќе го изберете, машките шорцеви за трчање adidas FAST 2IN1 SHORT PRIMEBLUE ќе направат да се чувствувате пријатно до последната минута.

Надворешните шорцеви со шлицеви овозможуваат лесен проток на воздух, додека внатрешните, кои се лепат на телото, даваат голема слобода на движење.

Рефлексивните детали прават да бидете забележливи за време на намалената видливост на патеката.

Машките шорцеви за трчање adidas FAST 2IN1 SHORT PRIMEBLUE ќе станат неопходен дел од вашата спортска гардероба.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични отвори
 • Внатрешни шорцеви
 • Рефлектирачко лого
 • Џеб во внатрешните шорцеви
 • Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: Шорцеви: 100% рециклиран полиестер; внатрешни шорцеви: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин
 • Боја: Црна
 • Код на производ: GN5706
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Трчање по долги патеки, кратко џогирање, без оглед на видот на трчање што ќе го изберете, машките шорцеви за трчање adidas FAST 2IN1 SHORT PRIMEBLUE ќе направат да се чувствувате пријатно до последната минута.

Надворешните шорцеви со шлицеви овозможуваат лесен проток на воздух, додека внатрешните, кои се лепат на телото, даваат голема слобода на движење.

Рефлексивните детали прават да бидете забележливи за време на намалената видливост на патеката.

Машките шорцеви за трчање adidas FAST 2IN1 SHORT PRIMEBLUE ќе станат неопходен дел од вашата спортска гардероба.

Спецификации:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Странични отвори
 • Внатрешни шорцеви
 • Рефлектирачко лого
 • Џеб во внатрешните шорцеви
 • Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси
 • Материјал: Шорцеви: 100% рециклиран полиестер; внатрешни шорцеви: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин
 • Боја: Црна
 • Код на производ: GN5706
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas OWN THE RUN SHORT MEN се машки шорцеви за трчање. Тие се многу удобни и лесни. Н...
1.322 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ULTRA SHORTS се машки шорцеви за трчање кои ќе ви овозможат чувство на удобност ...
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Трчање по долги патеки, кратко џогирање, без оглед на видот на трчање што ќе го изберет...
1.952 ДЕН
Заштеда 30%
2.788 ДЕН
Помош