Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
W WIN CREW
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(GJ5495)
adidas

W WIN CREW

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.766 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sportswear Winners 3 Bar Crew е женски дуксер кој ќе ви овозможи удобност при секојдневните активности. Подетално

adidas Sportswear Winners 3 Bar Crew е женски дуксер кој ќе ви овозможи удобност при секојдневните активности.

Направен е од мек француски фротир кој овозможува лесно чувство и совршена удобност. Кројот на овој дуксер е опуштен и ви дава поголема слобода на движење.

Лежерниот стил на овој дуксер ве потсетува дека понекогаш треба да се опуштите и одморите.

Спецификации:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Лого на adidas
 • Состав: 95% памук, 5% еластин ; Материјал: француски фротир
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: GJ5495
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Sportswear Winners 3 Bar Crew е женски дуксер кој ќе ви овозможи удобност при секојдневните активности.

Направен е од мек француски фротир кој овозможува лесно чувство и совршена удобност. Кројот на овој дуксер е опуштен и ви дава поголема слобода на движење.

Лежерниот стил на овој дуксер ве потсетува дека понекогаш треба да се опуштите и одморите.

Спецификации:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Лого на adidas
 • Состав: 95% памук, 5% еластин ; Материјал: француски фротир
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: GJ5495
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Sportswear Winners 3 Bar Crew е женски дуксер кој ќе ви овозможи удобност при се...
2.950 ДЕН
Заштеда 20%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas ESSENTIALS LINEAR CREWNECK е женска маица со долги ракави. Таа е многу пријатна....
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas W 3-STRIPES DOUBLEKNIT SWEATSHIRT е многу пријатен женски дуксер со долги ракави...
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Помош