Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
CYCLING TIGHTS
Женски хеланки
Код на производ:
(GC6830)
adidas

CYCLING TIGHTS

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Моментална Цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 16 *
 • 17 *
 • 18 *
 • 19 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas CYCLING TIGHTS се женски хеланки со впечатлив дизајн, кои се наменети за возење велосипед или за опуштени прошетки. Овој модел е создаден во соработка со adidas и Her Studio London. Подетално

adidas CYCLING TIGHTS се женски хеланки со впечатлив дизајн, кои се наменети за возење велосипед или за опуштени прошетки.

Овој модел е создаден во соработка со adidas и Her Studio London.

Светли бои, цветен принт и карактеристичното лого на adidas се главните карактеристики на овие хеланки.

Тие ја нагласуваат вашата женственост, веселиот спортски дух и љубовта кон авантурите.

Спецификации:

 • Женски хеланки
 • Соработка со adidas и Her Studio London
 • Еластична половина
 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Боја: multicolor
 • Шифра на артикл: GC6830
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas CYCLING TIGHTS се женски хеланки со впечатлив дизајн, кои се наменети за возење велосипед или за опуштени прошетки.

Овој модел е создаден во соработка со adidas и Her Studio London.

Светли бои, цветен принт и карактеристичното лого на adidas се главните карактеристики на овие хеланки.

Тие ја нагласуваат вашата женственост, веселиот спортски дух и љубовта кон авантурите.

Спецификации:

 • Женски хеланки
 • Соработка со adidas и Her Studio London
 • Еластична половина
 • Состав: 93% памук, 7% еластин
 • Боја: multicolor
 • Шифра на артикл: GC6830
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош