Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
G DSNY LEG
Детски хеланки
Код на производ:
(GN4936)
adidas

G DSNY LEG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 7-8g
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 11-12g
 • 158 12-13g
 • 164 13-14g
 • 170 14-15g
 • 176 15-16g
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X DISNEY LEGGINGS се lifestyle хеланки за девојчиња направени во соработка со Дизни. Мекиот памук е удобен на кожа и ќе обезбеди врвна удобност и практичност. Подетално

adidas X DISNEY LEGGINGS се lifestyle хеланки за девојчиња направени во соработка со Дизни.

Мекиот памук е удобен на кожа и ќе обезбеди врвна удобност и практичност.

Тие се многу растегливи, така што подвижноста нема да биде оспорена во текот на играта.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента на струкот

• Состав на материјал: 92% памук, 8% еластин

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GN4936

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas X DISNEY LEGGINGS се lifestyle хеланки за девојчиња направени во соработка со Дизни.

Мекиот памук е удобен на кожа и ќе обезбеди врвна удобност и практичност.

Тие се многу растегливи, така што подвижноста нема да биде оспорена во текот на играта.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластична лента на струкот

• Состав на материјал: 92% памук, 8% еластин

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GN4936

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош