Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
M SL WV C PT
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(GM2067)
adidas

M SL WV C PT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS 82 - 87
 • YSM *
 • SM *
 • S S 88 - 94
 • YMD *
 • MD *
 • M M 95 - 102
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 103 - 111
 • XL XL 112 - 121
 • 2XL 2XL 122 - 132
 • 3XL 3XL 133 - 144
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY PANTS се машки долен дел тренерки кои ќе ви овозможат удобност и комфор за време на тренингот. Лентата на струкот ви овозможува да ја прилагодите ширината како што ви одговара. Подетално

Adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY PANTS се машки долен дел тренерки кои ќе ви овозможат удобност и комфор за време на тренингот.

Лентата на струкот ви овозможува да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Облечете ги овие долен дел машки тренерки и тренирајте во апсолутен комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Еластична лента

• Странични џебови

• Лого аdidas

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GM2067

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY PANTS се машки долен дел тренерки кои ќе ви овозможат удобност и комфор за време на тренингот.

Лентата на струкот ви овозможува да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

AEROREADY технологијата ја апсорбира потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани на тренингот.

Облечете ги овие долен дел машки тренерки и тренирајте во апсолутен комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• AEROREADY технологија за апсорпција на пот

• Еластична лента

• Странични џебови

• Лого аdidas

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Шифра на артикл: GM2067

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS 82 - 87
YSM
SM
S S 88 - 94
YMD
MD
M M 95 - 102
YLG
YXL
LG
L L 103 - 111
XL XL 112 - 121
2XL 2XL 122 - 132
3XL 3XL 133 - 144
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Adidas DESIGNED 2 MOVE ACTIVATED TECH AEROREADY PANTS се машки долен дел тренерки кои ќ...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Adidas Mens Essentials Colour block Pant е машки долен дел тренерки, идеален за долги п...
2.316 ДЕН
Заштеда 25%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Помош