Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
W WIN TIGHT
Женски хеланки
Код на производ:
(GP9644)
adidas

W WIN TIGHT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS 77 - 82
 • YSM *
 • SM *
 • S S 83 - 88
 • YMD *
 • MD *
 • M M 89 - 94
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L 95 - 101
 • XL XL 102 - 109
 • 2XL 2XL 110 - 118
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas sportswear 3 Bar AOP Leggings се женски хеланки кои ќе ви послужат во секоја прилика, без разлика дали се работи за излегување со пријатели, тренинг по јога или опуштање дома. Мекиот и растеглив материјал од кој се направени, ќе ви овозможи целодневна поддршка и удобност. Подетално

adidas sportswear 3 Bar AOP Leggings се женски хеланки кои ќе ви послужат во секоја прилика, без разлика дали се работи за излегување со пријатели, тренинг по јога или опуштање дома.

Мекиот и растеглив материјал од кој се направени, ќе ви овозможи целодневна поддршка и удобност.

Дизајнот на хеланките и Badge of Sport логото ќе им дадат до знаење на сите дека сте дел од тимот на adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Големо лого Badge of Sport на левата нога
 • Состав на материјал: 90% памук, 10% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GP9644
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas sportswear 3 Bar AOP Leggings се женски хеланки кои ќе ви послужат во секоја прилика, без разлика дали се работи за излегување со пријатели, тренинг по јога или опуштање дома.

Мекиот и растеглив материјал од кој се направени, ќе ви овозможи целодневна поддршка и удобност.

Дизајнот на хеланките и Badge of Sport логото ќе им дадат до знаење на сите дека сте дел од тимот на adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Големо лого Badge of Sport на левата нога
 • Состав на материјал: 90% памук, 10% еластин
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: GP9644
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS 77 - 82
YSM
SM
S S 83 - 88
YMD
MD
M M 89 - 94
YLG
YXL
LG
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas REGULAR JOGGER е долен дел женски тренерки со изглед кој е инспириран од планина...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгл...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Без разлика дали планирате да тренирате или сакате само удобна спортска облека што изгл...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Помош