Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
W CB LEG
Женски хеланки
Код на производ:
(GU0404)
adidas

W CB LEG

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK LEGGINGS се женски хеланки кои можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но исто така се совршени и за тренинг. Материјалот кој може да се растегнува ви носи целодневна удобност и непречена слобода на движење. Подетално

adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK LEGGINGS се женски хеланки кои можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но исто така се совршени и за тренинг.

Материјалот кој може да се растегнува ви носи целодневна удобност и непречена слобода на движење.

Еластичната лента за струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Малото лого на adidas на едната ногавица и омилените линии на adidas на страните се симбол на вистински спортски стил.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки цел ден.

Спецификации:

 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • Перење во машина

 • Боја: темносина, розова

 • Шифра на артикл: GU0404

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK LEGGINGS се женски хеланки кои можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но исто така се совршени и за тренинг.

Материјалот кој може да се растегнува ви носи целодневна удобност и непречена слобода на движење.

Еластичната лента за струкот спречува непотребни движења на материјалот.

Малото лого на adidas на едната ногавица и омилените линии на adidas на страните се симбол на вистински спортски стил.

Ќе ви биде пријатно во овие хеланки цел ден.

Спецификации:

 • Состав: 93% памук, 7% еластин

 • Перење во машина

 • Боја: темносина, розова

 • Шифра на артикл: GU0404

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas sportswear 3 Bar AOP Leggings се женски хеланки кои ќе ви послужат во секоја при...
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Овие хеланки инспирирани се од класичната спортска опрема со 3 линии на страните. Мекио...
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Овие женски хеланки можете да ги носите кога сакате да се релаксирате, но, исто така, с...
2.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""