Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
NKN NSW NIKE TRICOT SET
Детски тренерки
Код на производ:
(36G796-A0I)
NIKE

NKN NSW NIKE TRICOT SET

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X L
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 4 XS
 • 5 S
 • 6 M
 • 7 XL
 • 8 *
 • 9 *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за девојчиња кои овозможуваат целодневен комфор. Комплетот е изработен од мек и лесен полиестер, лесен за одржување. Подетално

Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за девојчиња кои овозможуваат целодневен комфор.

Комплетот е изработен од мек и лесен полиестер, лесен за одржување.

Се состои од дуксер и долен дел, кој може да се носи како комплет или да се комбинира одделно со друга гардероба.

Спецификации:

 • Детски тренерки за девојчиња
 • Стандарден крој
 • Лого на Nike
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Дозволено перење во машина
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: 36G796-A0I
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NKN NSW NIKE TRICOT SET се детски тренерки за девојчиња кои овозможуваат целодневен комфор.

Комплетот е изработен од мек и лесен полиестер, лесен за одржување.

Се состои од дуксер и долен дел, кој може да се носи како комплет или да се комбинира одделно со друга гардероба.

Спецификации:

 • Детски тренерки за девојчиња
 • Стандарден крој
 • Лого на Nike
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Дозволено перење во машина
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: 36G796-A0I
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош