Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW MODERN JGGR FLC
M NSW MODERN JGGR FLC
M NSW MODERN JGGR FLC
M NSW MODERN JGGR FLC
Долен дел тренерки
Код на производ:
(CU4457-010)
NIKE

M NSW MODERN JGGR FLC

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се машки долен дел тренерки што носат целодневна удобност во класичниот спортски дизајн. Ова парче е одличен избор за долги денови, одмор и релаксација. Подетално

Nike Sportswear се машки долен дел тренерки што носат целодневна удобност во класичниот спортски дизајн.

Ова парче е одличен избор за долги денови, одмор и релаксација.

Направени се од меко руно, така што лесно се прилепуваат на вашето тело.

Ребрести ластици на ногавиците даваат класичен атлетски изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој

 • Големини: XS-4XL

 • Перење во машина

 • Материјал: 71% памук, 29% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU4457-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear се машки долен дел тренерки што носат целодневна удобност во класичниот спортски дизајн.

Ова парче е одличен избор за долги денови, одмор и релаксација.

Направени се од меко руно, така што лесно се прилепуваат на вашето тело.

Ребрести ластици на ногавиците даваат класичен атлетски изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој

 • Големини: XS-4XL

 • Перење во машина

 • Материјал: 71% памук, 29% полиестер

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CU4457-010

Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""