Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
I SHINY FZ HD J
Детски тренерки
Код на производ:
(GD3916)
adidas

I SHINY FZ HD J

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 56 *
 • 62 *
 • 68 *
 • 74 *
 • 80 *
 • 86 *
 • 92 *
 • 98 *
 • 104 *
 • 110 *
 • 116 *
 • 122 *
 • 128 *
 • 134 *
 • 140 *
 • 152 *
 • 158 *
 • 164 *
 • 170 *
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas I SHINY FZ HD J се детски тренерки со необичен дизајн кој носи боја и сјај во секојдневната игра. Направени се од мазна полиестерска ткаенина. Подетално

adidas I SHINY FZ HD J се детски тренерки со необичен дизајн кој носи боја и сјај во секојдневната игра.

Направени се од мазна полиестерска ткаенина.

Овој комплет се состои од шарен дуксер со капуљача и долен дел тренерки со ластици на ногавиците кои, притоа, се лесни за облекување.

Контрастните три линии се наоѓаат на ракавите и нозете, нагласувајќи го суптилниот спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој
 • Дуксер со патент
 • Капуљача
 • Странични џебови на дуксерот
 • Манжетни на ракавите
 • Еластична лента на појасот
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GD3916
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви и маица
Основна поделба Текстил
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas I SHINY FZ HD J се детски тренерки со необичен дизајн кој носи боја и сјај во секојдневната игра.

Направени се од мазна полиестерска ткаенина.

Овој комплет се состои од шарен дуксер со капуљача и долен дел тренерки со ластици на ногавиците кои, притоа, се лесни за облекување.

Контрастните три линии се наоѓаат на ракавите и нозете, нагласувајќи го суптилниот спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој
 • Дуксер со патент
 • Капуљача
 • Странични џебови на дуксерот
 • Манжетни на ракавите
 • Еластична лента на појасот
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GD3916
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви и маица
Основна поделба Текстил
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas I LOGO FZ HD FL се детски тренерки дизајнирани за мали деца кои се секогаш во дв...
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дури и кога се мали, децата се постојано активни. Облечето го вашето дете во овој удобе...
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""