Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY ACDMY SHORT K
M NK DRY ACDMY SHORT K
M NK DRY ACDMY SHORT K
M NK DRY ACDMY SHORT K
M NK DRY ACDMY SHORT K
M NK DRY ACDMY SHORT K
Машки шорцеви
Код на производ:
(AJ9994-019)
NIKE

M NK DRY ACDMY SHORT K

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Не дозволувајте ништо да го успори интензитетот на тренингот, останете фокусирани и суви во шорцевите Nike Dri-FIT Academy. Меката ткаенина со технологија Dri-FIT ја апсорбира потта од кожата, додека мрежата на страна дозволува циркулација на воздух. Подетално

Не дозволувајте ништо да го успори интензитетот на тренингот, останете фокусирани и суви во шорцевите Nike Dri-FIT Academy.

Меката ткаенина со технологија Dri-FIT ја апсорбира потта од кожата, додека мрежата на страна дозволува циркулација на воздух.

Еластичниот појас овозможува да ги прилагодите овие машки шорцеви на вашето тело.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AJ9994-019
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Не дозволувајте ништо да го успори интензитетот на тренингот, останете фокусирани и суви во шорцевите Nike Dri-FIT Academy.

Меката ткаенина со технологија Dri-FIT ја апсорбира потта од кожата, додека мрежата на страна дозволува циркулација на воздух.

Еластичниот појас овозможува да ги прилагодите овие машки шорцеви на вашето тело.

Спецификации:

 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AJ9994-019
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви CW6107-010
Шорцевите Nike Dri-FIT Academy нема да дозволат потта да ве спречи и да го пренасочи фо...
1.390 ДЕН
Помош