Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

EASY FIT SHORT W
EASY FIT SHORT W
EASY FIT SHORT W
EASY FIT SHORT W
Код на производ:
(T3017)
LOTTO

EASY FIT SHORT W

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
596 ДЕН
Заштеда: 894 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XXS *
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL *
  • 3XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
L L
XL XL
M M

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
L L
XL XL
M M

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""