Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
M NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
M NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
M NK DRY ACDMY TRK SUIT K2
Машки тренерки
Код на производ:
(AO0053-016)
NIKE

M NK DRY ACDMY TRK SUIT K2

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.832 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS 88
 • YSM *
 • SM *
 • S 88-96
 • YMD *
 • MD *
 • M 96-104
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Academy се машки фудбалски тренерки што можете да ги носите пред натпревар или на дневни тренинзи. Подетално

Nike Dri-FIT Academy се машки фудбалски тренерки што можете да ги носите пред натпревар или на дневни тренинзи.

Направени се од многу пријатен материјал со технологија Dri-FIT што го отстранува вишокот пот од кожата и ви помага да останете суви и фокусирани.

Горниот дел од тренерката има патент по целата должина, додека долниот дел има два странични џебови во кои можете да ги чувате вашите ситници кога одите на тренинг.

Овие машки тренерки нудат класичен спортски стил за опуштено чувство.

Спецификации:

 • Dri-FIT технологија

 • Странични џебови

 • Машина за перење е дозволена

 • Состав: 100% полиестер

 • Прикажана боја: црна, розова

 • Шифра на артикл: AO0053-016

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Dri-FIT Academy се машки фудбалски тренерки што можете да ги носите пред натпревар или на дневни тренинзи.

Направени се од многу пријатен материјал со технологија Dri-FIT што го отстранува вишокот пот од кожата и ви помага да останете суви и фокусирани.

Горниот дел од тренерката има патент по целата должина, додека долниот дел има два странични џебови во кои можете да ги чувате вашите ситници кога одите на тренинг.

Овие машки тренерки нудат класичен спортски стил за опуштено чувство.

Спецификации:

 • Dri-FIT технологија

 • Странични џебови

 • Машина за перење е дозволена

 • Состав: 100% полиестер

 • Прикажана боја: црна, розова

 • Шифра на артикл: AO0053-016

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""