Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M TC TRACKSUIT
M TC TRACKSUIT
M TC TRACKSUIT
M TC TRACKSUIT
M TC TRACKSUIT
M TC TRACKSUIT
M TC TRACKSUIT
M TC TRACKSUIT
Машки тренерки
Код на производ:
(FT9183)
adidas

M TC TRACKSUIT

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална Цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.072 ДЕН
Заштеда: 1.316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте ја удобноста на овие тренерки за спортување. Двата дела тренерки се направени за справување со влага, така што ќе останете суви и самоуверени за време на тренинг и по тренинг. Подетално

Почувствувајте ја удобноста на овие тренерки за спортување.

Двата дела тренерки се направени за справување со влага, така што ќе останете суви и самоуверени за време на тренинг и по тренинг.

Тренерките имаат повеќе џебови и нудат многу простор за чување на вашите основни работи во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Машки тренерки
 • Шифра на артикл: FT9183
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Почувствувајте ја удобноста на овие тренерки за спортување.

Двата дела тренерки се направени за справување со влага, така што ќе останете суви и самоуверени за време на тренинг и по тренинг.

Тренерките имаат повеќе џебови и нудат многу простор за чување на вашите основни работи во теретана.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Машки тренерки
 • Шифра на артикл: FT9183
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""