Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
W MH 3S TIGHTS
Женски хеланки
Код на производ:
(FI4630)
adidas

W MH 3S TIGHTS

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.532 ДЕН
Заштеда: 656 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W Must Haves 3-Stripes Cotton Tights се женски памучни хеланки за тренинг, кои нудат целосен комфор. Спремете се за акција и започнете да вежбате. Подетално

adidas W Must Haves 3-Stripes Cotton Tights се женски памучни хеланки за тренинг, кои нудат целосен комфор.

Спремете се за акција и започнете да вежбате.

Во овие хеланки, останувате фокусирани на секакви вежби.

Совршено се вклопуваат на ногата, имаат крој со растеглив материјал за поддршка на вашите мускули за време на вежбањето.

Ги има атрактивните линии на adidas по должината на нозете.

Високиот струк на хеланките овозможува комфор, модерен дизајн и издолжена силуета.

 

Спецификации:

 • Женски хеланки за тренинг

 • Материјал кој ја отстранува потта од кожата

 • Висок струк

 • Состав: 90% памук, 10% еластин

 • Боја: црна - black/white

 • Шифра на артикл: FI4630

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas W Must Haves 3-Stripes Cotton Tights се женски памучни хеланки за тренинг, кои нудат целосен комфор.

Спремете се за акција и започнете да вежбате.

Во овие хеланки, останувате фокусирани на секакви вежби.

Совршено се вклопуваат на ногата, имаат крој со растеглив материјал за поддршка на вашите мускули за време на вежбањето.

Ги има атрактивните линии на adidas по должината на нозете.

Високиот струк на хеланките овозможува комфор, модерен дизајн и издолжена силуета.

 

Спецификации:

 • Женски хеланки за тренинг

 • Материјал кој ја отстранува потта од кожата

 • Висок струк

 • Состав: 90% памук, 10% еластин

 • Боја: црна - black/white

 • Шифра на артикл: FI4630

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas OWN THE RUN TIGHT URBAN WOMEN се женски хеланки за трчање кои секогаш ќе ги имат...
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas  RUN IT  3 STRIPES 7/8  TIGHTS се женски хеланки. Тие се многу уд...
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.966 ДЕН
Заштеда 25%
5.288 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""