Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
YB BOS SHORTS
Детски шорцеви
Код на производ:
(FL8712)
adidas

YB BOS SHORTS

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална Цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
972 ДЕН
Заштеда: 416 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 * 63-68
 • 74 * 69-74
 • 80 * 74-80
 • 86 * 81-86
 • 92 1-2g 87-92
 • 98 2-3g 93-98
 • 104 3-4g 99-104
 • 110 4-5g
 • 112 *
 • 116 5-6g
 • 122 6-7g
 • 128 *
 • 134 8-9g
 • 140 9-10g
 • 146 10-11g
 • 152 *
 • 158 12-13g
 • 164 *
 • 170 14-15g
 • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашиот мал пливач може да ги подобри своите вештини во овие шорцеви за пливање adidas. Лесната ткаенина и внатрешниот дел со мрежа обезбедуваат добра заштита и удобност. Подетално

Вашиот мал пливач може да ги подобри своите вештини во овие шорцеви за пливање adidas.

Лесната ткаенина и внатрешниот дел со мрежа обезбедуваат добра заштита и удобност.

Овие шорцеви за пливање се направени од рециклиран полиестер за да се зачуваат ресурсите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Шорцеви за пливање - за момчиња
 • Шифра на артикл: FL8712
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
92 1-2g 92
98 2-3g 98
104 3-4g 104
110 4-5g 110
116 5-6g 116
140 9-10g 140
158 12-13g 158
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
170 14-15g 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Вашиот мал пливач може да ги подобри своите вештини во овие шорцеви за пливање adidas.

Лесната ткаенина и внатрешниот дел со мрежа обезбедуваат добра заштита и удобност.

Овие шорцеви за пливање се направени од рециклиран полиестер за да се зачуваат ресурсите.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црвена
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Шорцеви за пливање - за момчиња
 • Шифра на артикл: FL8712
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
92 1-2g 92
98 2-3g 98
104 3-4g 104
110 4-5g 110
116 5-6g 116
140 9-10g 140
158 12-13g 158
122 6-7g 122
134 8-9g 134
146 10-11g 146
170 14-15g 170

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""