Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PRO HYPR CLSSC BRA
Код на производ:
(832068-808)
NIKE

NIKE PRO HYPR CLSSC BRA

Претходна цена
3.690,00 ДЕН
Моментална Цена
2.390,00 ДЕН
Моментална Цена
2.390,00 ДЕН
Заштеда: 1.300,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS *
  • XS 76-83
  • S 83-90
  • M 90-97
  • L 97-104
  • XL 104-114
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Пролет 2017
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Сезона Пролет 2017
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104
XL 104-114

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 832094-808
1.076,00 ДЕН
Заштеда 60%
2.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Градник 847570-055
1.345,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.690,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Градник 847570-091
1.345,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.690,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""