Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADIES RESORT DRESS
LADIES RESORT DRESS
LADIES RESORT DRESS
LADIES RESORT DRESS
Код на производ:
(ELA201F902-60)
ELLESSE

LADIES RESORT DRESS

Претходна цена
2.090,00 ДЕН
Моментална Цена
2.090,00 ДЕН
Цена со попуст
1.672,00 ДЕН
Заштеда: 418,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS *
 • XS XS
 • SM *
 • S S
 • MD *
 • M M
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
XS XS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 202
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
XS XS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долг фустан ELA201F903-01
1.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долг фустан ELA201F901-01
1.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.090,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долг фустан ELA201F903-05
1.672,00 ДЕН
Заштеда 20%
2.090,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""