Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Попуст од 20% на три или повеќе NIKE производи!

Направи комбинација - купи минимум три различни производи и добиј попуст од 20%.

Попустот ќе биде пресметан во корпа.

Патики Код на производ: CD6906-001
4.390,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Izaberite veličinu
4Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: BV3590-480
3.321,00 MKD
3.690,00 MKD
Заштеда: 369,00 MKD
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
XL
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: BV3598-050
2.990,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
XL
Зачувајте во листата на желби
Јакна Код на производ: CJ6722-657
3.290,00 MKD
Заштеда: 0,01 MKD
Izaberite veličinu
S
M
L
XL
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: BA5928-657
Димензии: 38 cm x 28 cm x 13 cm
1.690,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Izaberite veličinu
MISC
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""