Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Нарачување
20.07.2017.

Додавање на производи во корпа

Производ можете да одберете со клик на сликата во каталогот или пак со клик на опцијата брз преглед.

Одберете ја посакуваната големина и кликнете на копчето КУПЕТЕ.

 

Производот сега се наоѓа во Вашата корпа. Со клик на иконата за корпа се отвара страна за потврда на нарачката.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""