Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Shiny
CHAMPION Shiny
CHAMPION Shiny
CHAMPION Shiny
Код на производ:
(CHE231F111-01)
CHAMPION

CHAMPION Shiny

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion SHINY е женски ранец во кој лесно можете да ги спакувате потребните работи. Исклучително е модерен и привлечен. Неговиот одличен дизајн, како и привлечните натписи Champion ќе се погрижат да го носите со стил и добро да го комбинирате со различни комбинации. Има главна преграда со патент во која лесно можете да ги организирате малите нешта. Неговиот компактен дизајн ви овозможува лесно да го носите. Прилагодливите ремени даваат можност за прилагодување на себе и лична удобност. Спецификација: Женски ранец Преграда со патент Прилагодливи ремени Champion букви Состав: 100% полиестер.
Подетално

Champion SHINY е женски ранец во кој лесно можете да ги спакувате потребните работи. Исклучително е модерен и привлечен. Неговиот одличен дизајн, како и привлечните натписи Champion ќе се погрижат да го носите со стил и добро да го комбинирате со различни комбинации. Има главна преграда со патент во која лесно можете да ги организирате малите нешта. Неговиот компактен дизајн ви овозможува лесно да го носите. Прилагодливите ремени даваат можност за прилагодување на себе и лична удобност.
Спецификација:

 • Женски ранец
 • Преграда со патент
 • Прилагодливи ремени
 • Champion букви
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  ONE
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец CHE223F118-01
  1.134 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.890 ДЕН
  Помош