Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

REUSCH BEN MITTEN
Код на производ:
(6285408-4503)
REUSCH

REUSCH BEN MITTEN

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • I I
  • II II
  • III III
  • IV IV
  • V V
  • 0 0
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд REUSCH
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракавици 4685408-454
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош