Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh Repeat
Детски сет
Код на производ:
(9A2988-A96)
NIKE

NIKE Swoosh Repeat

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека на вашиот мал спортист му биде топло и пријатно со Nike SWOOSH REPEAT Kids зимски сет за тинејџери. На вашиот тинејџер ќе му биде топло, а истовремено ќе изгледа кул. Еластичните манжетни на ракавиците нудат сигурно вклопување, додека логото на Nike открива кон кого е нивните наклонетост. Спецификација: Сет – капа и ракавици Ластик на ракавиците Преклопна манжетна на капчето Лого на Nike Машинско перење Состав: Капа: 100% акрилик; ракавици: 99% акрилик, 1% еластин.
Подетално

Нека на вашиот мал спортист му биде топло и пријатно со Nike SWOOSH REPEAT Kids зимски сет за тинејџери. На вашиот тинејџер ќе му биде топло, а истовремено ќе изгледа кул. Еластичните манжетни на ракавиците нудат сигурно вклопување, додека логото на Nike открива кон кого е нивните наклонетост.
Спецификација:

 • Сет – капа и ракавици
 • Ластик на ракавиците
 • Преклопна манжетна на капчето
 • Лого на Nike
 • Машинско перење
 • Состав: Капа: 100% акрилик; ракавици: 99% акрилик, 1% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сет
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сет 9A2988-023
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 9A2990-693
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 9A2987-P3F
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Помош