Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
NIKE Heritage
Код на производ:
(DV1761-010)
NIKE

NIKE Heritage

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike HERITAGE е мала, но цврста унисекс lifestyle торбица. Оваа чанта за носење преку рамо или околу половината е мал, но функционален моден детаљ кој ќе ви помогне да ги организирате сите потребни работи за време на вашите секојдневни задачи. Чантата е изработена од издржлива полиестерска ткаенина и има главен дел со патент во кој можете да ги ставате вашите поголеми предмети и помала преграда во која лесно можете да ставате ситни предмети и исто така брзо да ги извадите. Предниот џеб со патент е обложен со лента BemisTape™ за врвен изглед. Лесно можете да ја прилагодите лентата за носење според вашите потреби. Спецификација: Унисекс чанта – lifestyle Состав: 100% полиестер Издржлив и долготраен материјал Главна преграда со патент Прилагодливи ремени.
Подетално

Nike HERITAGE е мала, но цврста унисекс lifestyle торбица. Оваа чанта за носење преку рамо или околу половината е мал, но функционален моден детаљ кој ќе ви помогне да ги организирате сите потребни работи за време на вашите секојдневни задачи. Чантата е изработена од издржлива полиестерска ткаенина и има главен дел со патент во кој можете да ги ставате вашите поголеми предмети и помала преграда во која лесно можете да ставате ситни предмети и исто така брзо да ги извадите. Предниот џеб со патент е обложен со лента BemisTape™ за врвен изглед. Лесно можете да ја прилагодите лентата за носење според вашите потреби.
Спецификација:

 • Унисекс чанта – lifestyle
 • Состав: 100% полиестер
 • Издржлив и долготраен материјал
 • Главна преграда со патент
 • Прилагодливи ремени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торбица
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DQ5727-010
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица DJ1620-284
  1.253 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.790 ДЕН
  Помош