Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK
Код на производ:
(9B0503-650)
NIKE

NIKE JAN AIR SCHOOL BACKPACK

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 1
  • UNSZ UNSZ
  • OSFA OSFA
  • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0172-W0G
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-GEH
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-023
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Помош