Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

REUSCH SWEETY MITTEN
Код на производ:
(6285470-9000)
REUSCH

REUSCH SWEETY MITTEN

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • I I
  • II II
  • III III
  • IV IV
  • V V
  • 0 0
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд REUSCH
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ракавици 4685408-329
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош