Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Goalkeeper Match
Код на производ:
(CQ7799-765)
NIKE

NIKE Goalkeeper Match

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Goalkeeper Match се голмански ракавици за постари деца кои ви даваат исклучителна поддршка за време на играта. Пената на дланката обезбедува кадифена амортизација и апсорпција на удари, додека мазната површина овозможува добро прилепување на дланките и во влажни и во суви услови. Мрежести панели дозволуваат оптимална циркулацијај на воздухот за да ги одржувате вашите раце суви. Прилагодливиот ремен за зглоб и превртените шевови на задната страна обезбедуваат сигурност. Мазната површина на дланката ви помага подобро да ја фатите топката овозможувајќи ви природно вклопување. Без разлика дали тренирате фудбал или браните рекреативно, овие Nike Goalkeeper Match голмански ракавици се вашиот идеален сојузник. Покажете ја својата супериорност пред мрежата. Спецификација: Голмански ракавици за тинејџери Мрежести панели Пена на дланката Состав: 40% полиестер, 33% латекс, 21% ЕВА I 6% најлон Прилагодлив ремен за зглоб Обратни шевови Рачно перење.
Подетално

Nike Goalkeeper Match се голмански ракавици за постари деца кои ви даваат исклучителна поддршка за време на играта. Пената на дланката обезбедува кадифена амортизација и апсорпција на удари, додека мазната површина овозможува добро прилепување на дланките и во влажни и во суви услови. Мрежести панели дозволуваат оптимална циркулацијај на воздухот за да ги одржувате вашите раце суви. Прилагодливиот ремен за зглоб и превртените шевови на задната страна обезбедуваат сигурност. Мазната површина на дланката ви помага подобро да ја фатите топката овозможувајќи ви природно вклопување. Без разлика дали тренирате фудбал или браните рекреативно, овие Nike Goalkeeper Match голмански ракавици се вашиот идеален сојузник. Покажете ја својата супериорност пред мрежата.
Спецификација:

 • Голмански ракавици за тинејџери
 • Мрежести панели
 • Пена на дланката
 • Состав: 40% полиестер, 33% латекс, 21% ЕВА I 6% најлон
 • Прилагодлив ремен за зглоб
 • Обратни шевови
 • Рачно перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош