Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR EDGE
Код на производ:
(HC0604)
adidas

adidas PREDATOR EDGE

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Моментална цена
1.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Откријте сосема нова страна на вашата игра со adidas PREDATOR EDGE унисекс голманските ракавици. Направени за теренот, овие ракавици имаат отвор на прстите за да ви биде удобно за време на долгите минути во натпреварот. Издржливиот Soft Grip дел на дланката обезбедува одлично вклопување и амортизирање. Фиксната лента за зглоб гарантира дека ракавиците остануваат на своето место. Спецификација: Еластични ленти за зглобови Soft Grip дел на дланката од 100% гума Состав: 63% полиестер, 37% полиуретан.
Подетално

Откријте сосема нова страна на вашата игра со adidas PREDATOR EDGE унисекс голманските ракавици. Направени за теренот, овие ракавици имаат отвор на прстите за да ви биде удобно за време на долгите минути во натпреварот. Издржливиот Soft Grip дел на дланката обезбедува одлично вклопување и амортизирање. Фиксната лента за зглоб гарантира дека ракавиците остануваат на своето место.
Спецификација:

 • Еластични ленти за зглобови
 • Soft Grip дел на дланката од 100% гума
 • Состав: 63% полиестер, 37% полиуретан

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Голмански ракавици
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 4
  4-
  5 5
  5-
  6 6
  7 7
  8 8
  8-
  9 9
  9-
  10 10
  11 11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош