Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ:
(DM3976-522)
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia 9.5 е машка спортска торба. Запознајте се со торбата која ја држи целата ваша спортска опрема заедно, бидејќи нема изговори кога станува збор за спортот. Страничната преграда е идеална за чување на вашите патики за да бидат целосно одвоени од вашата гардероба од хигиенски причини. Оваа торба е направена од најмалку 65% рециклирани материјали. Сите џебови имаат патент за да ги одржувате вашите работи добро организирани и безбедни. Поставеното дно ќе обезбеди работите да не се оштетат од потенцијални удари. Надворешните џебови ќе ги ви овозможат сите ваши основни работи секогаш да ви бидат на дофат на рака. Спецификација: Машка торба Волумен: 41Л Прилагодлив ремен за рамо Странични џебови Затворање со патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Brasilia 9.5 е машка спортска торба. Запознајте се со торбата која ја држи целата ваша спортска опрема заедно, бидејќи нема изговори кога станува збор за спортот. Страничната преграда е идеална за чување на вашите патики за да бидат целосно одвоени од вашата гардероба од хигиенски причини. Оваа торба е направена од најмалку 65% рециклирани материјали. Сите џебови имаат патент за да ги одржувате вашите работи добро организирани и безбедни. Поставеното дно ќе обезбеди работите да не се оштетат од потенцијални удари. Надворешните џебови ќе ги ви овозможат сите ваши основни работи секогаш да ви бидат на дофат на рака.
Спецификација:

 • Машка торба
 • Волумен: 41Л
 • Прилагодлив ремен за рамо
 • Странични џебови
 • Затворање со патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош