Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas LIGHT CREW 3PP
Код на производ:
(DZ9392)
adidas

adidas LIGHT CREW 3PP

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
688 ДЕН
Моментална цена
688 ДЕН
Моментална цена
688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 34-36 20.8-22.1
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 37-39 22.9-24.2
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 40-42 24.6-25.9
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 43-45 26.7-28
 • XL 46-48 28.4-29.7
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 34-36 20.8-22.1
YSM
SM
S 37-39 22.9-24.2
YMD
MD
M 40-42 24.6-25.9
YLG
YXL
LG
L 43-45 26.7-28
XL 46-48 28.4-29.7
2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош