Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
adidas Essential Logo
Код на производ:
(HM9110)
adidas

adidas Essential Logo

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патувајте полелсно до работа со adidas ESSENTIALS LOGO унисекс ранецот. Внатрешната преграда го одвојува вашиот лаптоп од останатите работи што ги носите во него. Страничните џебови и предниот џеб со патент се одлично место за сите оние мали нешта што сакате секогаш да ги имате при рака. Прилагодете ги вградените ремени за на рамо и целосно приспособете го овој ранец на вашите потреби. Овој производ е направен од Primegreen, низа рециклирани материјали со високи перформанси. Спецификација: Унисекс ранец – lifestyle Димензии: 46 cm x 26,5 cm x 16 cm Волумен: 22,5 L Прилагодливи ремени за рамо Преден џеб со патент Мрежести странични џебови Внатрешна преграда за лаптоп Primegreen Материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Патувајте полелсно до работа со adidas ESSENTIALS LOGO унисекс ранецот. Внатрешната преграда го одвојува вашиот лаптоп од останатите работи што ги носите во него. Страничните џебови и предниот џеб со патент се одлично место за сите оние мали нешта што сакате секогаш да ги имате при рака. Прилагодете ги вградените ремени за на рамо и целосно приспособете го овој ранец на вашите потреби. Овој производ е направен од Primegreen, низа рециклирани материјали со високи перформанси.
Спецификација:

 • Унисекс ранец – lifestyle
 • Димензии: 46 cm x 26,5 cm x 16 cm
 • Волумен: 22,5 L
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Преден џеб со патент
 • Мрежести странични џебови
 • Внатрешна преграда за лаптоп
 • Primegreen
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка

  • Adil Djambazi
   Adil Djambazi

   09.09.2022. 12:17

  Слични производи

  Помош