Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Starlancer Club
Код на производ:
(HE3810)
adidas

adidas Starlancer Club

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
988 ДЕН
Моментална цена
988 ДЕН
Моментална цена
988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Starlancer Club е фудбалска топка за мажи. Топката ќе ја подобри вашата одлична игра и ќе ви помогне да блеснете на теренот. Спортскиот стил и „Badge Of Sport“ обележјето се надградени со врвен квалитет при изработка. Машински шиените шевови и 100% термопластичниот полиуретан што се користи во производството придонесуваат за феноменалната издржливост на оваа топка и со тоа го подигнуваат квалитетот на играта на повисоко ниво. Спецификација:Фудбалска топкаМашински шиени шевовиСостав: 100% TPU.
Подетално

adidas Starlancer Club е фудбалска топка за мажи. Топката ќе ја подобри вашата одлична игра и ќе ви помогне да блеснете на теренот. Спортскиот стил и „Badge Of Sport“ обележјето се надградени со врвен квалитет при изработка. Машински шиените шевови и 100% термопластичниот полиуретан што се користи во производството придонесуваат за феноменалната издржливост на оваа топка и со тоа го подигнуваат квалитетот на играта на повисоко ниво.
Спецификација:

 • Фудбалска топка
 • Машински шиени шевови
 • Состав: 100% TPU

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топка
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3 3
  3-
  4 4
  4-
  5 5
  5-
  6
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош