Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Power
adidas Power
adidas Power
adidas Power
adidas Power
adidas Power
adidas Power
adidas Power
Код на производ:
(HM9304)
adidas

adidas Power

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Power унисекс детскиот ранец за тренинг е идеален избор за носење лесна спортска опрема и мали реквизити. Со капацитет од 18,5 Л, тој е доволно голем за да ги собере работите за тренинг или викенд патување надвор од градот. Вградената внатрешна преграда за лаптоп ја одвојува опремата од останатите работи. Надворешниот преден џеб со патент ги држи малите предмети при рака, додека мрежестиот страничен џеб овозможува слободен проток на воздух. Мрежестите ремени и страничните ленти за компресија овозможуваат удобно носење на опремата. Направен е од најмалку 60% рециклиран материјал, што е едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација:Детски ранец за тренингДимензии: 40cm x 28cm x 16cmПреден џебСтранични џебовиПрилагодливи ремениРемени за компресијаСостав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Power унисекс детскиот ранец за тренинг е идеален избор за носење лесна спортска опрема и мали реквизити. Со капацитет од 18,5 Л, тој е доволно голем за да ги собере работите за тренинг или викенд патување надвор од градот. Вградената внатрешна преграда за лаптоп ја одвојува опремата од останатите работи. Надворешниот преден џеб со патент ги држи малите предмети при рака, додека мрежестиот страничен џеб овозможува слободен проток на воздух. Мрежестите ремени и страничните ленти за компресија овозможуваат удобно носење на опремата. Направен е од најмалку 60% рециклиран материјал, што е едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски ранец за тренинг
 • Димензии: 40cm x 28cm x 16cm
 • Преден џеб
 • Странични џебови
 • Прилагодливи ремени
 • Ремени за компресија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош