Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
adidas WAISTBAG 3D
Код на производ:
(GE5452)
adidas

adidas WAISTBAG 3D

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • NSZ NSZ
  • 1 1
  • OG OG
  • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Торбица
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
NSZ
1
OG
NS Унив.
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
870 ДЕН
Заштеда 20%
1.088 ДЕН
Помош