Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ELITE
NIKE ELITE
NIKE ELITE
NIKE ELITE
NIKE ELITE
NIKE ELITE
Код на производ:
(BV2204-010)
NIKE

NIKE ELITE

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ELITE е унисекс качкет со класичен спортски дизајн кој совршено штити од сонце. Ова корисно парче облека ќе ја комплетира секоја летна комбинација и ќе биде вашиот совршен партнер на градските улици. Перфорациите на предните и страничните панели даваат обезбедуваат прозрачност дури и во најжешките летни денови. Nike логото на предната страна јасно ја нагласува вашата љубов кон брендот. Качкетот лесно можете да го прилагодите на вашите потреби. Овој eco-friendly модел е дел од нашата понуда EcoVision направена од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои придонесуваат за заштита и зачувување на животната средина. Спецификација: Унисекс качкет Nike лого Состав на материјал: 100% полиестер Најмалку 50% рециклиран полиестер Ремен за прилагодување на големината Перфорации на предниот и страничниот панел.
Подетално

Nike ELITE е унисекс качкет со класичен спортски дизајн кој совршено штити од сонце. Ова корисно парче облека ќе ја комплетира секоја летна комбинација и ќе биде вашиот совршен партнер на градските улици. Перфорациите на предните и страничните панели даваат обезбедуваат прозрачност дури и во најжешките летни денови. Nike логото на предната страна јасно ја нагласува вашата љубов кон брендот. Качкетот лесно можете да го прилагодите на вашите потреби. Овој eco-friendly модел е дел од нашата понуда EcoVision направена од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои придонесуваат за заштита и зачувување на животната средина.
Спецификација:

 • Унисекс качкет
 • Nike лого
 • Состав на материјал: 100% полиестер
 • Најмалку 50% рециклиран полиестер
 • Ремен за прилагодување на големината
 • Перфорации на предниот и страничниот панел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV Унив.
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка

  • 24.06.2022. 13:02

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Качкет BV2204-100
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.690 ДЕН
  Помош