Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
NIKE GYM CLUB - RETRO
Код на производ:
(DH6863-328)
NIKE

NIKE GYM CLUB - RETRO

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC Унив.
 • 1SIZ 1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Gym Club Retro женската торба за тренинг ќе ви помогне лесно да ја складирате вашата опрема. Главната преграда е доволно пространа за да во неа спакувате сè што ви е потребно, од патики, тренерки, до облека за пресоблекување по тренингот. Дополнителните џебови со патент ви овозможуваат добро да ги организирате вашите работи. Џебот со копче од страна се користи за ситни предмети кои треба да ви бидат на дофат на раката. Изработена е од лесен, издржлив материјал кој е отпорен на абење и не ви го отежнува пристигнувањето до теретана. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани влакна. Ставете ја Nike Gym Club Retro женската торба за тренинг преку рамо и впуштете се во нови авантури. Спецификација: Џебови со патент Рачка за носење во рака или преку рамо Волумен: 24 L Големина: 33cm x 50cm x 22cm Состав на материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Gym Club Retro женската торба за тренинг ќе ви помогне лесно да ја складирате вашата опрема. Главната преграда е доволно пространа за да во неа спакувате сè што ви е потребно, од патики, тренерки, до облека за пресоблекување по тренингот. Дополнителните џебови со патент ви овозможуваат добро да ги организирате вашите работи. Џебот со копче од страна се користи за ситни предмети кои треба да ви бидат на дофат на раката. Изработена е од лесен, издржлив материјал кој е отпорен на абење и не ви го отежнува пристигнувањето до теретана. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклирани влакна. Ставете ја Nike Gym Club Retro женската торба за тренинг преку рамо и впуштете се во нови авантури.
Спецификација:

 • Џебови со патент
 • Рачка за носење во рака или преку рамо
 • Волумен: 24 L
 • Големина: 33cm x 50cm x 22cm
 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  BV
  1
  OSFT
  MISC Унив.
  1SIZ
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош