Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET
Детски сет
Код на производ:
(65B227-023)
NIKE

NIKE JDB AIR JUMBLED SHORT SET

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 0-3M 0-3м
  • 3M 0-3м
  • 0-6M 0-6м
  • 18M 12-18м
  • 24M 18-24м
  • 6M 3-6м
  • 9M 6-9м
  • 12M 9-12м
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сет
Категорија Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м
24M 18-24м
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет NJ0457-001
Prosecna ocena:
ocena
1
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет NJ0455-001
973 ДЕН
Заштеда 30%
1.390 ДЕН
Помош