Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CAPRIOLO Passion Lady
Код на производ:
(902131-G.VIO)
CAPRIOLO

CAPRIOLO Passion Lady

Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV BV
 • 1 1
 • OSFT OSFT
 • MISC MISC
 • 1SIZ 1SIZ
Зачувајте во листата на желби
Capriolo PASSION LADY е велосипед со исклучителен квалитет и издржливост. Спецификација: Рамка од челик (Hi-ten) Амортизер / вилушка Погон - Tcsh2-cfpg, 42/34 / 24t Касета за погон - 119 mm Заден менувач- Shimano RD-TY21 Преден менувач - Shimano FD-TZ500 Рачки на менувачот - Shimano SL-RS-35 Запчаник - Shimano MF-TZ500, 6 брзини Кочници - Logan alloy v-brake Тркала- KryptonX, 26x1,5 36h Седиште- 250 ddk Дисплеј Полнач.
Подетално

Capriolo PASSION LADY е велосипед со исклучителен квалитет и издржливост.
Спецификација:

 • Рамка од челик (Hi-ten)

 • Амортизер / вилушка
 • Погон - Tcsh2-cfpg, 42/34 / 24t
 • Касета за погон - 119 mm
 • Заден менувач- Shimano RD-TY21
 • Преден менувач - Shimano FD-TZ500
 • Рачки на менувачот - Shimano SL-RS-35
 • Запчаник - Shimano MF-TZ500, 6 брзини
 • Кочници - Logan alloy v-brake
 • Тркала- KryptonX, 26x1,5 36h
 • Седиште- 250 ddk
 • Дисплеј
 • Полнач

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Велосипед
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Велосипедизам
  Бренд CAPRIOLO
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош