Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Lite
Код на производ:
(SP2120-447)
NIKE

NIKE Mercurial Lite

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Lite костобраните за фудбал ви даваат удобност. Се одликуваат со низок профил и специфично вклопување за десната и левата страна, со перфорирана пена за прозрачност. Спецификација: Низок профил Специфично вклопување на десната и левата страна Лесна обвивка Состав: 79% К-смола, 21% ЕVA; навлаки: 65% полиестер, 19% гума, 16% спандекс.
Подетално

Nike Mercurial Lite костобраните за фудбал ви даваат удобност. Се одликуваат со низок профил и специфично вклопување за десната и левата страна, со перфорирана пена за прозрачност.
Спецификација:

 • Низок профил
 • Специфично вклопување на десната и левата страна
 • Лесна обвивка
 • Состав: 79% К-смола, 21% ЕVA; навлаки: 65% полиестер, 19% гума, 16% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Штитник
  Основна поделба Опрема
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош