Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ:
(GN2034)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials е унисекс торба идеална за вашиот тренинг. Изработена е од издржлив полиестерски материјал кој е лесен за одржување. Внатрешните џебови се практични за организирање на вашите работи, а мрежестиот страничен џеб може да се користи за шише со вода или мал предмет што треба да ви биде на дофат на рака. Спакувајте сѐ што ви треба во оваа елегантна торба и препуштете се на секојдневните обврски.Спецификации: Состав: 100% рециклиран полиестер Primegreen материјал Волумен: 25 l Внатрешни џебови Мрежест страничен џеб.
Подетално

adidas Essentials е унисекс торба идеална за вашиот тренинг. Изработена е од издржлив полиестерски материјал кој е лесен за одржување. Внатрешните џебови се практични за организирање на вашите работи, а мрежестиот страничен џеб може да се користи за шише со вода или мал предмет што треба да ви биде на дофат на рака. Спакувајте сѐ што ви треба во оваа елегантна торба и препуштете се на секојдневните обврски.

Спецификации:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Primegreen материјал
 • Волумен: 25 l
 • Внатрешни џебови
 • Мрежест страничен џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Основна поделба Опрема
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1
  OG
  NS Унив.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби GN2038
  1.590 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби GN2044
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби GN1948
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  870 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.088 ДЕН
  Помош