Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DC3965-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комплетирајте го вашиот стил со Nike Sportswear капата што зрачи со ретро спортска вибрација. Оваа капа претставува класично, исклучително едноставно парче кое има чисти дизајнерски линии и дискретно Nike лого. Изработена е од памучна ткаенина со ребреста текстура за чувство на мекост и удобност при носење. Спецификација: Рачно перење Состав: 100% памук.
Подетално

Комплетирајте го вашиот стил со Nike Sportswear капата што зрачи со ретро спортска вибрација. Оваа капа претставува класично, исклучително едноставно парче кое има чисти дизајнерски линии и дискретно Nike лого. Изработена е од памучна ткаенина со ребреста текстура за чувство на мекост и удобност при носење.
Спецификација:

 • Рачно перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Комплетирајте го вашиот стил со Nike Sportswear капата што зрачи со ретро спортска вибрација. Оваа капа претставува класично, исклучително едноставно парче кое има чисти дизајнерски линии и дискретно Nike лого. Изработена е од памучна ткаенина со ребреста текстура за чувство на мекост и удобност при носење.
  Спецификација:

 • Рачно перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош