Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
NIKE Jordan Air
Код на производ:
(9B0503-R78)
NIKE

NIKE Jordan Air

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD *
 • BV *
 • YTH *
 • 1 *
 • UNSZ *
 • S *
 • OSFY *
 • OSFW *
 • OSFA *
 • OSFL *
 • OSFM *
 • OS *
 • M *
 • L *
 • ONE Унив.
 • NS *
 • PRO *
 • 12OZ *
 • 14OZ *
 • 16OZ *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Air детскиот унисекс ранец е совршен за активен животен стил на малите деца. Издржливата ткаенина со класично Jumpman лого на предната страна нуди спортски стил. Предниот џеб со патент е погоден за ситниците да ѝм бидат на дофат на раката, додека страничниот џеб е идеален за шише вода. Кутијата за моливи може да се отстрани по потреба. Мрежестиот заден панел обезбедува оптимален проток на воздух, додека прилагодливите монтирани ремени нудат супериорна удобност. Спецификација: Димензии: 24cm x 13cm x 30cm Jumpman лого Двостран патент Преден џеб со патент Страничен џеб за шише Прилагодливи ремени Боја: црвена .
Подетално

Nike Jordan Air детскиот унисекс ранец е совршен за активен животен стил на малите деца. Издржливата ткаенина со класично Jumpman лого на предната страна нуди спортски стил. Предниот џеб со патент е погоден за ситниците да ѝм бидат на дофат на раката, додека страничниот џеб е идеален за шише вода. Кутијата за моливи може да се отстрани по потреба. Мрежестиот заден панел обезбедува оптимален проток на воздух, додека прилагодливите монтирани ремени нудат супериорна удобност.

Спецификација:

 • Димензии: 24cm x 13cm x 30cm
 • Jumpman лого
 • Двостран патент
 • Преден џеб со патент
 • Страничен џеб за шише
 • Прилагодливи ремени
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Air детскиот унисекс ранец е совршен за активен животен стил на малите деца. Издржливата ткаенина со класично Jumpman лого на предната страна нуди спортски стил. Предниот џеб со патент е погоден за ситниците да ѝм бидат на дофат на раката, додека страничниот џеб е идеален за шише вода. Кутијата за моливи може да се отстрани по потреба. Мрежестиот заден панел обезбедува оптимален проток на воздух, додека прилагодливите монтирани ремени нудат супериорна удобност.

Спецификација:

 • Димензии: 24cm x 13cm x 30cm
 • Jumpman лого
 • Двостран патент
 • Преден џеб со патент
 • Страничен џеб за шише
 • Прилагодливи ремени
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE Унив.
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-GEH
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Ранец 9B0503-023
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0551-R78
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош