Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21
Код на производ:
(DB1161-247)
NIKE

NIKE NK BRSLA M BKPK - 9.0 AOP FH21

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • BV Унив.
 • OSFT *
 • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Brasilia Camo (Medium) е unisex ранец со средна големина и камуфлажна графика, дизајниран за тренинг и секојдневно носење. Се одликува со преграда за лаптоп и функционални џебови за мали предмети, овој unisex ранец за возрасни е вашиот најдобар придружник за секоја пригода. Материјалот е издржлив и лесен за одржување, а долниот дел е дополнително зајакнат и заштитен со водоотпорен слој. Задниот дел и прилагодливите ремени се удобно поставени целодневна удобност. Спецификација: Unisex ранец за тренинг Димензии: 45cm x 30cm x 17cm Мрежест страничен џеб за шише Преграда за лаптоп до 15 Прилагодливи ремемни Лесно одржување Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Brasilia Camo (Medium) е unisex ранец со средна големина и камуфлажна графика, дизајниран за тренинг и секојдневно носење. Се одликува со преграда за лаптоп и функционални џебови за мали предмети, овој unisex ранец за возрасни е вашиот најдобар придружник за секоја пригода. Материјалот е издржлив и лесен за одржување, а долниот дел е дополнително зајакнат и заштитен со водоотпорен слој. Задниот дел и прилагодливите ремени се удобно поставени целодневна удобност.

Спецификација:

 • Unisex ранец за тренинг
 • Димензии: 45cm x 30cm x 17cm
 • Мрежест страничен џеб за шише
 • Преграда за лаптоп до 15
 • Прилагодливи ремемни
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Brasilia Camo (Medium) е unisex ранец со средна големина и камуфлажна графика, дизајниран за тренинг и секојдневно носење. Се одликува со преграда за лаптоп и функционални џебови за мали предмети, овој unisex ранец за возрасни е вашиот најдобар придружник за секоја пригода. Материјалот е издржлив и лесен за одржување, а долниот дел е дополнително зајакнат и заштитен со водоотпорен слој. Задниот дел и прилагодливите ремени се удобно поставени целодневна удобност.

Спецификација:

 • Unisex ранец за тренинг
 • Димензии: 45cm x 30cm x 17cm
 • Мрежест страничен џеб за шише
 • Преграда за лаптоп до 15
 • Прилагодливи ремемни
 • Лесно одржување
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Ранец
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV Унив.
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CU8168-573
Унисекс фудбалскиот ранец Nike Mercurial Soccer Backpack има издржлив дизајн за вашата ...
2.690 ДЕН
Помош